Par mums

Mona OK vēsture aizsākās 1994. gadā. Sākotnēji uzņēmums plānoja sevi nosaukt  "Mona Liza", iedvesmojoties no slavenās Leonardo da Vinči gleznas. Tomēr viņi saskārās ar problēmu, ka šo nosaukumu vairs nevarēja izmantot. Uzņēmuma pārstāvis padomāja un teica “OK”, un tieši tajā brīdī radās ideja oficiāli nosaukt par Mona OK.

Kopš tā laika Mona OK ir ieguvusi vairāk nekā 30 gadu pieredzi apakšveļas, peldkostīmu, zeķubikses un aksesuāru mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Mēs piedāvājam saviem klientiem konsultācijas par mūsu piedāvāto produktu klāstu.

Uzņēmumam pieder vairāku zīmolu apakšveļas veikalu tīkls ar nosaukumiem Tendence, Esotiq un Veļas Pasaule, kā arī esot monobrendu CHANTELLE veikalu īpašnieks Baltijas valstīs.

Bez mazumtirdzniecības veikaliem Mona OK nodarbojas arī ar vairumtirdzniecību un sadarbojas ar tādiem lieliem tīkliem kā Rimi, Drogas, Maxima, Fix Price un citiem.

Uzņēmuma produktu klāstā ir vairāki zīmoli:

1. Touch Me ir zīmols, kas koncentrējas uz produkta taustes sajūtām. Mēs radām produktus, kuriem vēlēsies pieskarties un pie kuriem atgrieziesies atkal un atkal.

2. Tendence ir apakšveļa, kas ir radīta balstoties uz  visām mūsdienu tendencēm. Mēs sekojam modei un piedāvājam saviem klientiem aktuālākos un stilīgākos modeļus.

3. Tropicana ir pludmales apģērbu un aksesuāru līnija. Mēs piedāvājam mūsu dizainera veidotas modes kolekcijas, lai izceltu ne tikai skaistumu, bet arī komfortu pludmalē vasarā.

4. Priority ir zīmols, kurā cenas un kvalitātes attiecība ir augstā līmenī. Šī zīmola produktu kvalitāte vienmēr ir Mona OK klientu prioritāte.

Mona OK galvenā misija ir palīdzēt pēc iespējas vairāk sievietēm iemīlēt sevi un atklāt sava ķermeņa patieso skaistumu. Mēs cenšamies piedāvāt kvalitatīvu apakšveļu, kas izcels katras sievietes dabisko skaistumu un ienesīs  viņai pārliecību. Pateicoties daudzu gadu pieredzei un piedāvāto preču daudzveidībai, Mona OK ir kļuvusi par uzticamu partneri saviem klientiem un veiksmīgu spēlētāju apakšveļas tirgū Baltijas valstīs.